Ateliér - šijeme na zakázku

Ateliér Zuzany Veselé se nachází na adrese

V.P.Čkalova 24, Praha 6 - Bubeneč, 160 00, Česká republika.

Specializujeme se na limitované kolekce oděvů, ready-to-wear, svatební, společenské a plesové šaty a speciální klientské firemní objednávky.

A pro koho šijeme? Zejména pro krásně tvarované ženy, co nemají konfekční postavu, vysoké i malé. 80% našich zákaznic má nekonfekční postavu a všem upravujeme oděvy na míru.

Pokud si milé zákaznice nevíte rady s výběrem velikosti, barvy nebo střihu, je možné se si přijít osobně všechny modely vyzkoušet do našeho ateliéru. V ateliéru Vám pomůžeme vybrat šaty, a právě takové které budou odpovídat Vašim představám i přáním. Jestli bude chtít  je možné ušít šaty z jiného materiálu či přímo na míru.

Každou sezónu pro Vás připravujeme vlastní kolekce nových modelů, které zahrnují jak jednoduché a cenově dostupné, tak luxusní rafinované modely.

Kromě svatebních šatů pro nevěsty každého věku nabízíme také společenské šaty, koktejlky pro všechny příležitosti – od dívčích šatů do tanečních, přes klasické „koktejlky“ nebo kostýmky na firemní večírky, do divadla, pro svědkyně nebo maminky na svatbu, ale i gardedámy do tanečních, až po velké plesové róby.

Součástí našeho ateliéru je krejčovská dílna, ve které máme velký výběr materiálů od dodavatelů z České republiky nebo vybraných zemí Evropské unie a světa. Máme unikátní dodavatele na krajky, hedvábí a mnohé další látky, které v jiných ateliérech nenajdete. Pravidelně sortiment doplňujeme podle aktuálních kolekcí od přímých dodavatelů.


Pro sjednání osobní schůzky, prosím napište email přímo Zuzaně Veselé nebo telefonujte 608248256.