Vlněný kabát Eleanor

Vlněný kabát Eleanor Vlněný kabát Eleanor Vlněný kabát Eleanor Vlněný kabát Eleanor Vlněný kabát Eleanor Vlněný kabát Eleanor
Popis

Teplý vlněný kabát, inspirovaný ruským kabátcem, je tou nejlepší volbou pro chladné zimní dny. Límec lze upravit a to buď směrem nahoru, nebo dolů v závislosti na teplotě.
Kabát je vyroben z růžové směsové vlny jemně melírované do tmavě červeného odstínu. Tkanina má na povrchu jemné smyčky, je průmyslově pařená, tak aby byla jemná, pevná a velmi teplá. Tento materiál je novinkou pro tuto sezónu. Kabát má symetrický střih s fazonkovým límcem v kombinované variantě líce a rubu tkaniny. Měkká ramena a úzce střižené rukávy pomáhají vytvořit ženskou siluetu. Kabát je doplněn lištovými kapsami na předním díle. Kabát je celý vypodšívkovaný. Podšívka a kapsy jsou v kontrastní barvě materiálu z hedvábného acetátu. V ramenou jsou drobné výztuže - vycpávky. V pase je úzký kožený opasek s kovovou přezkou, který podtrhuje celkový vzhled siluety. Opasek je součástí kabátu a je zahrnut v ceně.

Výrobce
Zuzana Veselá
Velikost
36  38  40  42  44 
15500 CZK
Vyberte variantu
  • Materiál vrchový: 65% vlna, 25% akryl, 15% nylon - jemně pařený
    Podšívka: 100% acetátové hedvábí
    Údržba: chemické čištění
    Délka rukávů 62cm
    Délka kabátu: na zadním díle ke kolenům